JSN Glamo - шаблон joomla Книги

Několik informací o nás

Agentura PROPRODEJ s.r.o. na českém trhu poskytuje full service v oblasti sales promotion již od roku 1999. Pro své klienty zajišťujeme různorodé akce, např. ochutnávky, prezentace produktů a služeb, roadshow, konference, mysteryshopping, ale i outsourcing.

PROPRODEJ tým zaručuje okamžitou realizaci ve všech regionech České i Slovenské republiky. Velkou výhodou při pokrytí všech regionů je vlastní exekutivní tým v jednotlivých regionech a skladové prostory, které umožňují uskladnění promomateriálu po celou dobu průběhu akce.

Samozřejmostí je pro nás vysoká flexibilita, rychlost při řešení krizových situací a solidní jednání, založené na dlouholetých zkušenostech v konkurenčním prostředí prodeje.

Jsme připraveni pro Vás realizovat vše od návrhu konceptu až po úspěšné provedení akce vč. výroby potřebných POP materiálů.

Jak to u nás probíhá ?

Step Icon
Zadáte poptávku

 
Zašlete nám svou poptávku na zajištění reklamní akce (např. ochutnávky, promoakce, sampling, konference,…). Obratem Vás bude kontaktovat náš pracovník, který s Vámi upřesní jednotlivé informace.

Step Icon
Zpracujeme požadavky

 
Po upřesnění všech důležitých bodů Vám připravíme cenovou nabídku, v případě zájmu o celý koncept akce i grafické návrhy. V tomto případě bude nutné dodat logo manuály a veškeré potřebné podklady pro přípravu grafiky.

Step Icon
Realizace poptávky

 
V případě odsouhlasení nabídky a schválení grafických návrhů, můžeme začít s realizací.

Dle Vašeho přání a rozsahu akce Vám bude zaslán buď fotocasting hostesek/promotérů, případně bude uspořádaný velký casting v prostorách naší agentury. Důkladné proškolení hostesek a promotérů je u nás samozřejmostí. V případě výroby POP materiálů dojde nejprve ke schválení vzorového kusu (pokud to technologie výroby umožňuje) a teprve následně bude spuštěna sériová výroba.

Step Icon
Hotová práce

 
Po skončení promoakce Vám bude zaslaný kompletní report s výsledky a fotografiemi z jednotlivých lokací.

Go to top